Leave Your Message
010203
rreth-Jingze

Yancheng Jingze New Material Technology Co., Ltd.

Ajo u themelua në shtator 2016, me një kapital të regjistruar prej 20 milionë juanë, i vendosur në territorin e qytetit Bicang, rrethi Tinghu, me një sipërfaqe prej 22 hektarësh, me një sipërfaqe ndërtimi prej rreth 8600 metra katrorë, është një kërkim komunal i teknologjisë inxhinierike. dhe ndërmarrje qendrore zhvillimi e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e materialeve të reja polimer.
Shiko më shumë
 • 12
  vjet
  Historia e Zhvillimit
 • 100
  +
  Numri i punonjesve
 • 170
  Milion +
  Performanca çdo vit
 • 2000
  + ton
  Kapaciteti prodhues çdo muaj

Produkte të nxehta

01
i madh aplikacion

Kualiteti i produktit

Sigurohuni që procesi i prodhimit të plotësojë kërkesat e standardizimit dhe rregullatore dhe që çdo hap të monitorohet dhe kontrollohet. Krijimi dhe zbatimi i një sistemi të menaxhimit të cilësisë ISO 9001 për të siguruar standardet e cilësisë. Zgjidhni lëndë të para me cilësi të lartë dhe sigurohuni që ato të përmbushin specifikimet e produktit dhe kërkesat e klientëve.

më shumë
01/02

Shërbimet tona

lajmet e fundit

010203

Partner

dua kabllo
tel
dumei
JNYE
PARTNER
FITIMI